Cem AVCI

Airbnb ile 179₺ İNDİRİMLİ Konaklama İmkanı! İndirimli Tatil Fırsatı!

Herkese merhabalar,

Covid-19 yani Corona virus’ün hayatımızı esir aldığı bu günlerde otel gibi toplu konaklama içeren yerlerdense airbnb sisteminde yer alan evlere olan ilgi arttı. Hemen hemen 2 yıldır kullanmakta olduğum ve uygun bütçeler ile tatil yapmamı sağlayan Airbnb‘den planlayacağınız ilk seyahatinizde, 179₺’lik indirimden nasıl yararalanabileceğinizi anlatacağım.

Airbnb, uluslararası bir proje olup pek çok farklı ülke ve şehirde uygun konaklama imkanı sağlayan bir sistemdir. Eğer ev sahibiyseniz, airbnb aracılığı ile hizmet vererek size maddi kazanç sağlayan bir sistemdir. Airbnb ile evinizin bir odasını dahi kiralayabiliyorsunuz ve bunun karşılığında bir ücret alıyorsunuz.

Airbnb sistemi tarafında çok gelişmiş bir filtreleme aracı bulunmakta ve aradığınız özelliklerde bir ev, bir ev odası ya da otel odası gibi filtrelemelerinizde kolay sonuç alabiliyorsunuz. * Konaklama ücretinize ek olarak hizmet bedeli eklenecektir ve eğer ev sahibinin sağladığı diğer temizlik hizmeti gibi hizmetler varsa bunlar konaklayacağınız yeri incelediğiniz sayfada gözükecektir.

Airbnb, hem konaklama sağlayan ve hemde konaklayan kişinin hesaplarını güvenlik sebebiyle kimlikleri aracılığıyla doğruluyor.

Neden Airbnb tercih ettim?

  • Sürekli olarak tatil yapabilen biri değilim. Daha çok özel günleri ya da işim gereği voleyboldaki sezon bitiş ve başlangıç arasındaki tarihleri kullanıyorum. Bu tarihler genelde Mayıs ile Eylül ayları arasına denk geldiği için otel gibi hizmet alanlarındaki fiyatlarda uçuk rakamlar ile karşılaşıyordum. Ancak tesadüfen karşılaştığım bu sistemde, hem bir yere bağlı kalmamanın verdiği özgürlük ve hemde bütçemize göre yine güzel yerler bulabilmenin verdiği imkan hoşuma gitti.
  • Airbnb ile yalnızca otel odası ve yerin tamamı diye ifade ettikleri ev kiralama gerçekleştirdim. Şimdiye kadar yaptığım bu kiralamalarda hijyen açısından hiçbir problem ile karşılaşmadım. Sizlerinde ihtiyacınıza göre bir yer bulabileceğinizden eminim. Tatil için konaklayabileceğiniz istediğiniz gibi bir yer bulduysanız, burada 179₺ indirim ile konaklamanız mümkün!

179 ₺ indirim ile nasıl konaklayabilirim?
Airbnb’ye birinin referans linki ile kayıt olduğunuzda kişi sayısı ve süre şartı olmaksızın ücretsiz bakiyeniz hesabınıza tanımlanıyor. Hesabınıza tanımlanan indirimleri aşağıdaki koşullarda kullanabilirsiniz.

  • En az 800 ₺ tutarındaki ilk konaklamanıza 130 ₺ indirim,
  • 165 ₺ veya daha fazla tutardaki ilk deneyim rezervasyonunuza ise 49 ₺ indirim yapılmaktadır.

 Referans linkim ile kayıt olduğunuzda sizin hesabınıza tanımlanan 179 ₺ dışında referans sahibi yani benim hesabıma 98 ₺ bakiye vermektedir. Referanslı ve referanssız linkleri aşağıya bırakıyorum, umarım birilerine yardımcı olmuşumdur.

179 ₺ indirimli konaklama için bu linkten kayıt olunuz.

——————————————————————————————————————————–

Referans linksiz normal kayıt için bu linkten kayıt olunuz.

UYARI: Airbnb tarafında en önemli hususlardan biri, multi üyelik konusunda gösterdikleri sert politikalarıdır. Eğer multi üyeliğe sahipseniz yakalanmanız durumunda tüm hesaplarınız kapatılacaktır, bilginize.

Comment
Name
Email